Strona główna  //  Aktualności  //  Konsultacje społeczne

Wraz z Marszałkiem Województwa Dolnośląskiego, Jerzym Tutajem, zapraszam na otwarte konsultacje społeczne dotyczące projektu Strategii Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020. Spotkanie odbędzie się na dziedzińcu Muzeum Tkactwa
w Kamiennej Górze 9 listopada 2012 roku (piątek) w godz. 14.00-16.00.Podczas konsultacji można zgłaszać uwagi dotyczące kierunków rozwoju województwa dolnośląskiego, swoje opinie, stanowiska i propozycje. W konsultacjach mogą uczestniczyć pojedynczy obywatele, ich reprezentacje, instytucje, organizacje pozarządowe oraz specjaliści i eksperci zewnętrzni.

Jako przedstawiciele administracji chcemy zasięgnąć opinii obywateli podczas opracowywania tak ważnego dokumentu, jak Strategia Rozwoju Województwa Dolnośląskiego 2020. Wypracujmy wspólne stanowisko i pokażmy, że konsultacje społeczne to nie tylko formalność, ale wykorzystanie zbiorowego doświadczenia w celu wypracowania najlepszych rozwiązań.

Projekt dokumentu oraz formularz zgłaszania uwag dostępny jest na stronach www.umwd.dolnyslask.pl oraz www.kamienna-gora.pl.

W celach organizacyjnych proszę o potwierdzenie obecności do 5 listopada 2012 roku pod numerem telefonu 75 64 50 121 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z poważaniem,
Starosta Kamiennogórski
/-/ Ewa Kocemba

JR

Do góry