Strona główna  //  Aktualności  //  Wręczenie nagród w konkursie "Zielnik laboranta"

Dzisiaj (poniedziałek, 28 października) odbyło się wręczenie nagród zwycięzcom organizowanego przez Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze przyrodniczego konkursu edukacyjnego "Zielnik laboranta", który był kierowany do uczniów szkół podstawowych powiatu kamiennogórskiego.

Celem konkursu było przede wszystkim wykształcenie umiejętności naukowego sposobu gromadzenia informacji o roślinach, rozbudzenie ciekawości przyrodniczej i wrażliwości na piękno przyrody oraz pogłębienie świadomości uczniów na temat wskaźnikowej roli roślin. Konkurs był podzielony na dwie kategorie wiekowe: mogły w nim brać udział dzieci z klas I-III i IV-VI. Ponieważ wpłynęło aż 86 przepięknych zielników, to oprócz trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej, komisja konkursowa (w składzie: Michał Stołpiec, Joanna Rzepka (Jarecka) - organizatorzy konkursu oraz Kazimierz Kozicki, prezes KŁ „Jeleń” Wałbrzych) przyznała również kilka wyróżnień. Dzięki zaangażowaniu sponsorów, których udało nam się przekonać do współudziału w ufundowaniu nagród, każdy uczestnik otrzymał upominek za sam udział w konkursie.

WYNIKI KONKURSU "ZIELNIK LABORANTA"

KLASY I-III:

I MIEJSCE – Dominika Bogdziewicz, kl. III, Kamienna Góra
II MIEJSCE – Marianna Czyż, kl. II, Kamienna Góra
III MIEJSCE – Aleksandra Pociecha, kl. III, Marciszów
 
WYRÓŻNIENIA – Wiktoria Kubisiak, kl. III, Kamienna Góra, Bartosz Płuciennik, kl. III, Kamienna Góra, Asia Strączek, kl. II, Kamienna Góra, Oktawia Trystuła, kl. III, Marciszów

UDZIAŁ W KONKURSIE:

•    Kacper Zawodnik, kl III, Szarocin
•    Marcel Skoczeń, kl. III, Szarocin
•    Krystian Puciato, kl. III, Kamienna Góra
•    Jakub Buszkiewicz, kl. III, Kamienna Góra
•    Paweł Nasypany, kl. II, Lubawka
•    Kamil Figura, kl. III, Marciszów
•    Jakub Jędruch, kl. II, Marciszów
•    Fabian Szkaradek, kl. III, Kamienna Góra
•    Adam Nowakowski, kl. III, Marciszów
•    Jakub Ślimak, kl. III, Kamienna Góra

•    Kinga Kalińska, kl. II, Szarocin
•    Klaudia Kwaśnicka, kl. I, Szarocin
•    Małgorzata Kic, kl. III, Ogorzelec
•    Marlena Barczak, kl. III, Miszkowice
•    Wiktoria Bania, kl. III, Kamienna Góra
•    Alicja Fyda, kl. III, Kamienna Góra
•    Amelia Wielocha, kl. III, Kamienna Góra
•    Nina Turlińska, kl. III, Kamienna Góra
•    Paulina Mrówka, kl. III, Miszkowice


KLASY IV-VI
:

I MIEJSCE – Natalia Kubusiewicz, kl. VI, Kamienna Góra
II MIEJSCE – Patrycja Łabuda, kl. VI, Krzeszów
III MIEJSCE – Sandra Pancerz, kl. IV, Marciszów i Wiktoria Król, kl. V, Miszkowice

WYRÓŻNIENIA – Wojtek Lemański, kl. IV, Miszkowice, Martyna Nieczyperowicz, kl. VI, Kamienna Góra, Michał Nosal, kl. IV, Chełmsko Śląskie, Patryk Sokołowski, kl. V, Marciszów, Klaudia Wieczorek, kl. V, Marciszów

UDZIAŁ W KONKURSIE:

•    Jakub Morawski, kl. VI, Szarocin
•    Marcin Skoczeń, kl. IV, Szarocin
•    Patryk Trząsalski, kl. V, Marciszów
•    Michał Nasypany, kl. V, Lubawka
•    Kamil Respondek, kl. V, Szarocin
•    Jakub Pikus, kl. VI, Marciszów
•    Jan Wondołowski, kl. V, Krzeszów
•    Aleksander Król, Kl. V, Marciszów
•    Bartosz Czekaj, kl. VI, Kamienna Góra
•    Adrian Maciuszek, kl. VI, Szarocin
•    Antoni Dytko, kl. IV, Miszkowice
•    Filip Turaj, kl. V, Marciszów
•    Szymon Bagnicki, kl. IV, Krzeszów
•    Mateusz Rusin, kl. V, Marciszów
•    Szymon Policht, kl. V, Marciszów
•    Michał Leśniak, kl. V, Marciszów
•    Lucjan Przybytek, kl. VI, Szarocin

•    Julia Żabska, kl. V, Kamienna Góra
•    Dominika Bręśkiewicz, kl. V, Kamienna Góra
•    Paulina Klocek, kl. V, Marciszów
•    Martyna Pukas, kl. V, Marciszów
•    Sara Zięba, kl. V, Marciszów
•    Kinga Pędziwiatr, kl. IV, Kamienna Góra
•    Oktawia Remiszewska, kl. V, Kamienna Góra
•    Magda Jurkowska, kl. V, Marciszów
•    Aleksandra Frycowicz, kl. V, Kamienna Góra
•    Roksana Dużalska, kl. V, Marciszów
•    Kinga Sromek, kl. V, Marciszów
•    Julita Czoch, kl. V, Marciszów
•    Patrycja Król, kl. IV, Miszkowice
•    Aleksandra Raczyńska, kl. V, Marciszów
•    Sandra Sikora, kl. V, Lubawka
•    Tatiana Marut, kl. V, Marciszów
•    Ola Jede, Kl. IV, Miszkowice
•    Weronika Bułaś, kl. IV, Miszkowice
•    Aleksandra Gajdosz, kl. IV, Krzeszów
•    Aleksandra Widziewicz, kl. V, Marciszów
•    Zuzanna Nalichowska, Kl. V, Marciszów
•    Wiktoria Węglowska, kl. V, Kamienna Góra
•    Nikola Michalczuk, kl. V, Miszkowice
•    Kamila Grońska, kl. IV, Krzeszów
•    Daria Czarnecka, kl. V, Miszkowice
•    Kinga Stanek, kl. V, Krzeszów
•    Anna Stachowiak, kl. VI, Marciszów
•    Julia Witwicka, kl. V, Marciszów
•    Ewa Pawłowska, kl. V, Krzeszów
•    Klaudia Kalińska, kl. VI, Szarocin
•    Justyna Buczek, kl. VI, Szarocin
•    Aleksandra Żmudzińska, kl. VI, Szarocin
•    Klaudia Hejmej, kl. VI, Szarocin
•    Gabriela Krala, kl. IV, Szarocin
•    Marcelina Kubacka, kl. V, Szarocin

Serdecznie podziękowania składamy sponsorom nagród rzeczowych:

Nadleśnictwu Kamienna Góra,
Intermarche Kamienna Góra,
Gminie Kamienna Góra,
Kołu Łowieckiemu "Jeleń" Wałbrzych,
Kołu Łowieckiemu "Leśnik" Jarkowice,
Kołu Łowieckiemu "Knieja" Lubawka.


  • PA282678
  • PA282645
  • PA282624
  • PA282669
  • PA282659
  • PA282625
  • PA282660
  • PA282637
  • PA282640
  • PA282691
  • PA282684
  • PA282668
  • PA282651
  • PA282630
  • PA282693
  • PA282681
  • PA282636
  • PA282649
  • PA282622
  • PA282694
  • PA282646
  • PA282648
  • PA282664
  • PA282638
  • PA282621
  • PA282627
  • PA282675
  • PA282661
  • PA282672
  • PA282650
  • PA282633
  • PA282635
  • PA282692
  • PA282690
  • PA282653
  • PA282666
  • PA282682
  • PA282696
  • PA282629
  • PA282683
  • PA282670
  • PA282688
  • PA282639
  • PA282695
  • PA282698
  • PA282631
  • PA282644
  • PA282674
  • PA282641
  • PA282628
  • PA282632

Simple Image Gallery Extended

JR

 

Do góry