Strona główna  //  Aktualności  //  Koncerty na dziedzińcu

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze oraz Bartosz Żurakowski - Generalny Dyrektor Artystyczny Festiwalu "Musique d'elite" mają zaszczyt zaprosić Państwa na cykl trzech koncertów, które odbędą się w najbliższy weekend w naszym mieście. W piątek (8 września) o godz. 19.00 w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej zaprezentuje się Orkiestra Kameralna Filharmonii Sudeckiej pod batutą Bartosza Żurakowskiego. W sobotę (9 września) o godz. 17.00 na dziedzińcu Muzeum Tkactwa zaprezentowane zostaną arie operetkowe, musicalowe, pieśni, piosenki i melodie, które podbiły świat i serca melomanów. Natomiast w niedzielę (10 września) o godz. 17.00 również na muzealnym dziedzińcu odbędzie się koncert fortepianowy oraz arie operowe. Wszystkie koncerty są bezpłatne.