Strona główna  //  Aktualności  //  Zagadkowe detale

Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze zaprasza wszystkich internautów do udziału w zabawie ZAGADKOWE DETALE. W każdy wtorek, o godz. 17.00 na facebooku kamiennogórskiego muzeum pojawi się zadanie konkursowe. Opublikowana zostanie fotografia detalu architektonicznego, zabytkowej dekoracji budynku lub ciekawego elementu wyposażenia znajdującego się w Kamiennej Górze. Sprawdźmy swoją spostrzegawczość, znajomość miasta oraz wrażliwość na piękno lokalnej architektury i odpowiedzmy na pytanie: W którym miejscu naszego miasta możemy zobaczyć zagadkowy detal?

Dla autorów poprawnych odpowiedzi przewidziano upominki.

Szczegółowy regulamin zabawy konkursowej na stronach internetowych Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze. Pierwsza zagadka zostanie przedstawiona we wtorek 27 kwietnia. Zachęcamy do udziału w zabawie.

REGULAMIN KONKURSU „ZAGADKOWE DETALE” organizowanego przez Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze z siedzibą Plac Wolności 11, 58-400 Kamienna Góra.
2. Fundatorem nagród jest Organizator.
3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook.
4. Serwis Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.
5. Konkurs ma charakter cykliczny, tj.  od 27 kwietnia 2021 r. co tydzień w każdy wtorek o godz. 17.00 publikowany będzie post konkursowy.
6. O momencie zakończenia całego wydarzenia decyduje Organizator.

Warunki uczestnictwa

7. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które posiadają własne konto na Facebooku.
8. Konkurs odbywa się za pośrednictwem fanpage’a na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/MuzeumTkactwa.
9. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Muzeum Tkactwa i ich rodziny.

Zadanie konkursowe

10. Konkurs polega na rozpoznaniu detali architektonicznych, dekoracji zabytkowych budynków i elementów wyposażenia wnętrz w Kamiennej Górze ukazanych na fotografiach.
11. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu poprawnej odpowiedzi w komentarzu do postu konkursowego, który będzie się pojawiał na muzealnym fanpage’u  w każdy wtorek o godz. 17.00.
12. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną propozycję odpowiedzi w tygodniowej edycji.
13. W konkursie zostanie wyłoniony jeden zwycięzca w każdym tygodniu.
14. Prawidłowa odpowiedź oraz imię i nazwisko autora zostaną podane w komentarzu do postu konkursowego w każdy piątek o godz. 12.00.
15. Wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieliła poprawnej odpowiedzi.
16. Zwycięzca konkursu (oznaczony w komentarzu przez Organizatora) zobowiązany jest do wysłania wiadomości prywatnej do Organizatora.

Nagrody

17. Nagrodami w konkursie będą upominki ufundowane przez Organizatora. Co tydzień w poście konkursowym znajdzie się informacja o rodzaju nagrody.
18. Odbiór nagród możliwy jest wyłącznie w siedzibie Organizatora.
19. Warunkiem odbioru nagrody jest podanie hasła, które zwycięzca otrzyma w wiadomości zwrotnej od Organizatora na FB.
20. Organizator ma prawo podać dane zwycięzcy na fanpeage’u.

Obowiązek informacyjny

21. Informujemy, że administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze, z siedzibą w Kamiennej Górze (58-400), przy placu Wolności 11. Kontakt z administratorem danych we wszystkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres siedziby administratora. Pełna treść klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie http://www.muzeumtkactwa.pl/index.php/aktualnosci/700-klauzula-informacyjna
22. Dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu, na podstawie art. 6 ust. 1. lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE (dalej: „RODO”). Dane zostały zebrane przez fanpage Muzeum Tkactwa na Facebooku.
23. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji Konkursu, w tym wydania Nagrody i ogłoszenia informacji o zwycięzcy, a także przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku archiwizacji danych wynikającego z przepisów prawa.

Postanowienia końcowe

24.Biorąc udział w konkursie, użytkownik zgadza się z postanowieniami niniejszego regulaminu.